Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży
Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31.07.2017r. zmianie ulegnie adres Biura Centralnego Mak DOM. Od dnia 31.07.2017r zapraszamy Państwa do nowego biura przy Al. Niepodległości 54, które znajduje się po drugiej stronie ulicy w stosunku do poprzedniej lokalizacji. Lokalizację zmieniamy dla Państwa wygody - biuro będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, wejście do biura bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Wierzbno:

22 322 70 03
Zamknij

 

Zapraszamy do odwiedzenia

DOMU POKAZOWEGO

 

poniedziałki godz. 12.00 -16.00

środy godz. 12.00 - 18.00

piątki godz. 8.00 - 14.00 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel:

603 366 633

 

Dom pokazowy

ul. Wał Miedzeszyński 608M, Warszawa

tel. 603 366 633
email: domy@makdom.pl

Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54, Warszawa
tel.: +48 (022) 322 70 03

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
230 511
Dlaczego warto kupić dom w tej inwestycji?

1. Inwestycja zlokalizowana jest  zaledwie 5,5 km od ścisłego centrum Warszawy.
2. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się zarówno wszelkie udogodnienia jakie oferuje miasto (szkoły, banki, sklepy, urzędy, centra handlowe, baseny) jak również rekreacyjne tereny nad Wisłą, doskonałe na rodzinny wypoczynek.
3. Osiedle to kameralna inwestycja, ogrodzona i monitorowana. Wjazd na jej teren zlokalizowany jest bezpośrednio z ul. Wał Miedzeszyński 606, co zapewnia dogodny dojazd także komunikacją miejską. Od ulicy osiedle wycisza pierzeja kameralnych budynków biurowych.
4. Inwestycja podłączona została do sieci mediów miejskich.
5. Domy zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie: w przyziemu znajdują się pomieszczenia użytkowe z oknami, które przeznaczyć będzie można na pralnię, pracownię czy domową siłownię.
W każdym z domów osiedla Saskie Zacisze przewidziano garaże na 2 miejsca postojowe. 
6. Architekturę domów wyróżniają nowoczesne, modernistyczne rozwiązania. Parter w każdym z domów ma 3 metry wysokości.
7. Domy wyposażone są w panoramiczne, energooszczędne, drewniane okna gwarantujące doskonałe doświetlenie wszystkich pomieszczeń.
8. W każdym z domów przewidziano przestrzeń na popołudniowy relaks i czas rodzinnego wypoczynku: miejscem zabaw i grillowania są ogródki zlokalizowane na tyłach domów. Dodatkowo na ostatniej  kondygnacji znajdują się dwa tarasy usytuowane po obu stronach największej sypialni.
9. Domy wykończone zostały w wysokim standardzie. Przewidziano m.in. kamień naturalny w wykończeniu, ogrzewanie podłogowe na parterze, instalację centralnego odkurzacza oraz konwektorowy piec CO.
10. Osiedla wyposażono w najnowocześniejsze rozwiązania teleinformatyczne.
 Pozostała nasza oferta