Liczba pokoi
Powierzchnia

Oglądanie mieszkania na terenie inwestycji jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania pod nr tel. 22 322 70 03 

 

Centralne Biuro

Al. Niepodległości 54
02-626 Warszawa
czynne: pon - pt    8 - 18
 
 

mail: fort@makdom.pl

 

 

 


Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
547 348

 

 Wyprzedaż gotowych mieszkań !

 

2-pokojowe wykończone pod klucz w bardzo atrakcyjne cenie !

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Wilanowska Mokotówwww.makdom.pl/mieszkania-domy-warszawa,126,2

 

 

Zespół Mieszkaniowy FORT CHRZANÓW II

to ogrodzony i strzeżony kompleks pięciu budynków w niskiej, kameralnej, otoczonej zielenią zabudowie - stanowiący kontynuację oddanego do użytkowania w 2008r pierwszego etapu osiedla, cieszącego się ogromnym powodzeniem w sprzedaży z uwagi na świetnie zaprojektowane mieszkania a w szczególności mieszkania dwupokojowe, które stanowią zdecydowaną większość. W każdym z budynków znajdują się lokale od 36 m2, przyjęte rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na dowolne łączenie mieszkań – stąd nie ma ograniczeń co do górnej ich wielkości. Wszystkie mieszkania z tarasami usytuowane w parterach budynków posiadają przypisane na wyłączność ogródki. Wśród zieleni wewnątrz osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci, łączą się z nim alejki dla pieszych – w trosce o najmłodszych, ruch kołowy został wyeliminowany z terenu osiedla poprzez zbudowanie pod całym kompleksem garaży podziemnych do których wjeżdża się bezpośrednio z ulicy dojazdowej. Dla mieszkańców Fortu oraz ich gości, zaprojektowano na sąsiedniej nieruchomości należącej do MAK DOM  położony obok osiedla - strzeżony parking naziemny z możliwością  wynajmu miejsc parkingowych. Pod budynkami na poziomie –1 znajdują się komórki lokatorskie i wspomniane garaże oraz windy, którymi można wygodnie dojechać do poziomu swojego mieszkania. Komfortową wewnętrzną komunikację tworzą przestrzenne hole z otwartymi schodami, dającymi poczucie bezpieczeństwa i luksusu.

 

 

Lokalizacja

FORTU CHRZANÓW to historyczne miejsce stanowiące element Twierdzy Warszawa. Do dzisiaj zachowały się fragmenty fortyfikacji, które zostaną odrestaurowane a wkomponowana zabudowa będzie swoim charakterem podkreślać piękno tego miejsca. Obok planowanego centrum turystyczno-kulturalno-rekreacyjno-biznesowego firma MAK DOM buduje osiedle mieszkaniowe zintegrowane z charakterystyczną dla tej części Bemowa architekturą osiedlowo-ogrodową. Zachodnie położenie względem centrum Warszawy, bliskość Puszczy Kampinoskiej oraz otwarte przestrzenie Bemowa zapewniają napływ czystego i zdrowego powietrza. Bliskość ulic Połczyńskiej i Lazurowej oraz w odległości 1,5 km nowa obwodnica zapewniają pełną wielkomiejską infrastrukturę. W bliskim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego została zaplanowana stacja metra Połczyńska, wraz z istniejącymi połączeniami komunikacji miejskiej metro zapewni alternatywną do samochodu szybką komunikację i realnie wpłynie na cenę mieszkań w tym miejscu, wiemy o tym pamiętając 100-procentowe wzrosty cen mieszkań w okolicy budowanych stacji metra. Inwestując w zakup mieszkania na terenie FORTU CHRZANÓW można tylko zyskać.

 

Forma własności

hipotecznej mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych daje pełne prawo dysponowania nabytym majątkiem. Zgodnie z zapisami "Ustawy o własności lokali" Nabywcy decydują o zarządzaniu nieruchomością i sprawach związanych z osiedlem.  

 

Mieszkania

budujemy w trosce o przyszłych Mieszkańców, markę MAK DOM traktujemy jako zobowiązanie wobec naszych Klientów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne, które zdały egzamin w naszych realizacjach. Wybieramy tradycyjne, sprawdzone materiały budowlane, korzystne dla zdrowia. Budujemy mieszkania ciepłe, energooszczędne, indywidualnie opomiarowane, co pozwala kontrolować koszty eksploatacji. Używamy szlachetnych i trwałych materiałów wykończeniowych o wysokich parametrach technicznych, użytkowych i estetycznych.

 

 

 

Zapraszamy do biura

przy Al. Niepodległości 69 w Warszawie

 Pozostała nasza oferta