Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży
Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31.07.2017r. zmianie ulegnie adres Biura Centralnego Mak DOM. Od dnia 31.07.2017r zapraszamy Państwa do nowego biura przy Al. Niepodległości 54, które znajduje się po drugiej stronie ulicy w stosunku do poprzedniej lokalizacji. Lokalizację zmieniamy dla Państwa wygody - biuro będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, wejście do biura bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Wierzbno:

22 322 70 03
Zamknij

Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54, Warszawa

kom.: 0 603 366 633

tel.: +48 ( 022) 322 70 03

email: domy@makdom.pl

 

 

 

 

 

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
100 775

Borówki 19 – kolejny etap inwestycji na ,,Zielonym Ursynowie”

 

Mamy przyjemność poinformować, że z sukcesem zakończyliśmy budowę i sprzedaż I etapu inwestycji, jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów w kolejnym etapie. Obecnie oferujemy Państwu gotowe dwa domy w stanie deweloperskim oraz dom pokazowy z "wykończeniem pod klucz" dostępny również w sprzedaży. 

 

Zespół domów jednorodzinnych „Borówki 19” składa się z 13 domów dwulokalowych zlokalizowanych na działkach o powierzchniach od 800 m2 do 840 m2. przy ul. Borówki 19 w Mysiadle przy granicy administracyjnej Warszawy (Dzielnica Ursynów), w odległości ok. 900 m od ul. Puławskiej. Inwestycja znajduje się w zaciszu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest bliskość terenów zielonych ale i rozwinięta infrastruktura w postaci szkół przedszkoli oraz pobliskich centrów handlowych. Doskonałe połączenie transportowe w postaci podmiejskich autobusów oraz rozwiązań typu "Parkuj i Jedź" przy Metrze Wilanowska sprawiają, że dojazd do centrum miasta staje się łatwy i szybki.
 
Kilka przecznic od osiedla powstaje Centrum Edukacji i Sportu. Wszyscy nasi Klienci planujący zakup nieruchomości w Mysiadle dzięki gminnej inwestycji do wyboru będą mieli kolejną podstawówkę i gimnazjum, które już teraz zostały okrzyknięte najnowocześniejszą szkołą w Polsce. W obiekcie liczącym 18 000 mkw. znajdzie się scena teatralna na 400 miejsc, biblioteka, sala konferencyjna, hala sportowa z podziemną kręgielnią, siłownią i klubem fitness, do tego 25-metrowa wieża wspinaczkowa. Wszystko to na użytek uczniów podstawówki i gimnazjum oraz ich rodziców. 
 
 Opis Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle 
 Wizualizacja Centrum 1 
 Wizualizacja Centrum 2. 
 
 
Domy wchodzące w skład oferty:
 
12 budynków jednorodzinnych typu A z garażem dwustanowiskowym dla każdego segmentu. Powierzchnia całkowita jednego segmentu to 197,63 m2. Budynek posiada 3 poziomy użytkowe  w tym: parter, pi´ętro o pełnej wysokości i poddasze w bryle dachu. Na parterze przewidziano salon z otwartą kuchnią Na piętrze trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą, dwie łazienki i dwa tarasy o powierzchni 16 m2 oraz 12 m2. Powierzchnia poddasza wynosi 41,53 m2.
 
1 budynek jednorodzinny typu B z garażem jednostanowiskowym dla każdego segmentu. Powierzchnia całkowita segmentu prawego 191,26 m2, a segmentu lewego 206,69 m2. Na parterze salon z otwartą kuchnią, na piętrze 3 sypialnie z dwoma łazienkami i garderobą. Na poddaszu dodatkowa powierzchnia 46,75 m2 lub 41,71 m2 przeznaczona na gabinet, pracownię lub dodatkowe sypialnie dla gości.

 Pozostała nasza oferta