Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54
02-626 Warszawa
tel.: +48 (22) 322 70 03

email:

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
186 244
Dlaczego warto kupić mieszkanie w tej inwestycji?
Mieszkania są bardzo dobrze zaprojektowane, położone w pięknym miejscu blisko Lasu Kabackiego, można je nabyć po przystępnej cenie, dużo niższej niż w Warszawie. Jest to kolejna inwestycja w Józefosławiu, co oznacza, że deweloper jest wiarygodny i doświadczony.  W ofercie znajdują się mieszkania dwu i trzypokojowe o bardzo zróżnicowanym metrażu ale również mieszkania dla singli jak i czteropokojowe dla większych rodzin. Mieszkania parterowe mają przydzielone ogródki, co szczególnie w tej okolicy jest bardzo korzystne – w sąsiedztwie jest tylko niska zabudowa i dużo zieleni.
Całe osiedle będzie ogrodzone i strzeżone. Budynki posiadają garaże w podziemnej kondygnacji i miejsca postojowe na naziemnym parkingu, jeden z nich posiada windę - więc każdy może wybrać coś odpowiedniego do swoich potrzeb i możliwości finansowych.
Okolica Osiedla też jest atrakcyjna, oprócz bliskości Lasu Kabackiego i związanych z nim atrakcji rekreacyjno-sportowych, w sąsiedztwie działa centrum sportowo-rekreacyjne TUAN, nowoczesny i znakomicie wyposażony obiekt.  W niedalekiej odległości około 1 km znajduje się centrum handlowe Auchan i Leroy Merlin, w Józefosławiu działają szkoły i przedszkola publiczne oraz prywatne. Przyszli mieszkańcy będą mieli zapewniony dogodny dojazd do Centrum Warszawy, szeroką ulicą Puławską oraz komunikacją miejską -  autobus linii 739 zatrzymuje się przed osiedlem a dojeżdża min do stacji metra Wilanowska.


Pozostała nasza oferta