Liczba pokoi
Powierzchnia

Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54
02-626 Warszawa
tel.: +48 (22) 322 70 03

email:

 

 

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
186 941

   Nowa oferta mieszkań jest już dostępna w kolejnym etapie - Kuropatwy IV.  Zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy Al. Niepodległości 69 w Warszawie (przy stacji Metra Wierzbno czynne 8-18 a w soboty 10-14) -  w celu przedstwaienia szczegółów nowej oferty.

OSIEDLE  KUROPATWY III
jest kolejną inwestycją oferowaną przez spółkę M2D współdziałającą w ramach Grupy Deweloperskiej MAK DOM. Stanowi kontynuację bardzo udanych, poprzednich etapów stanowiących kameralne projekty I części osiedla zakończonego w lecie 2006 roku oraz II etapu składającego się z budynków ukończonych w 2008r.  W podobnej konwencji, z użyciem szlachetnych materiałów, oknami z mahoniu i podgrzewanymi posadzkami w łazienkach powstanie III etap osiedla.

Na ofertę składają się mieszkania dwu, trzy i cztero pokojowe, o powierzchni od 41 do 84 m2.  Pamiętając o komforcie przyszłych mieszkańców w ofercie znalazły się garaże podziemne jak również schowki i pomieszczenia na rowery. Cały kompleks docelowo będzie składał się z sześciu kameralnych obiektów położonych tuż obok nowego centrum sportowo- rekreacyjnego..

Nowoczesna architektura dwupiętrowych domów wielorodzinnych, doskonale komponuje się z sąsiedztwem Rezerwatu Lasu Kabackiego. Tereny zielone tworzą zdrowy mikroklimat i sprzyjają czynnemu wypoczynkowi na łonie natury. Las Kabacki daje znakomite możliwości uprawiania sportów a w szczególności sportów rowerowych.

Józefosław mimo jego bliskości do centrum Warszawy, administracyjnie należy do Piaseczna. Jednak z uwagi na modną lokalizację, stał się częścią wielkomiejskiej aglomeracji z dobrodziejstwami jej infrastruktury. W roku 2008 zakończona została rozbudowa i poszerzanie ul. Puławskiej na odcinku do Piaseczna, a bezpośredni zjazd z ul. Puławskiej z kierunku od centrum Warszawy do osiedla Kuropatwy znacznie poprawił komfort dojazdu.
W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe i ul. Puławska - to wszystko sprawia, że Józefosław praktycznie stał się już częścią stolicy i coraz więcej mieszkańców Warszawy osiedla się właśnie tutaj.

Kredyt

MAK DOM współpracuje z wieloma bankami, m. in. Deutsche Bank PBC S.A., Fortis Bank Polska S.A., GE Money Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Millennium Bank S.A., Nordea Bank Polska S.A., których doradcy kredytowi w ciągu kilku dni załatwią wszystkie formalności na podstawie Państwa zgłoszenia, przyznawanie kredytu odbywa się wtedy na preferencyjnych warunkach i w znacznie skróconym czasie. Istnieje oczywiście możliwość skorzystania, według Państwa uznania z dowolnej, innej instytucji finansowej udzielającej kredytu ale czy warto wydłużać czas… i zwiększać koszty?Pozostała nasza oferta