Osiedle "Morskie Oko"

W odległości 25 km od centrum Warszawy, w Otwocku słynącym jako ośrodek letniskowo-uzdrowiskowy powstało Osiedle "Morskie Oko". Inwestycje zrealizowała spółka TBM DOM, należąca do spółki deweloperskiej Mak Dom.
Teren inwestycji otoczony jest malowniczym krajobrazem zielonych łąk i sosnowych lasów. Walory rekreacyjne podkreślają dodatkowo przepływająca w odległości ok. 1 km rzeka Świder oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy położony na terenach powiatu otwockiego.

Dużym atutem jest także mała odległość od centrum Otwocka (ok. 10 min. pieszo) i dobre skomunikowanie z Warszawą (czteropasmowa nitka Wału Miedzeszyńskiego, linie autobusowe oraz powstająca szybka kolej dojazdowa).

Osiedle "Morskie Oko" składa się z czterech kameralnych, otoczonych drzewami budynków wyróżniających się nowoczesną i prostą architekturą.

Każdy budynek składa się z 23 lub 36 mieszkań na czterech kondygnacjach. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań (od 34m2 do 90m2 ). Mieszkania są ciekawie zaaranżowane, wszystkie posiadają widne kuchnie i bardzo duże tarasy.

I etap inwestycji składający się z czterech budynków został oddany do użytku w I kwartale 2007r.Pozostała nasza oferta