Osiedle "Morskie Oko II"

W odległości 25 km od centrum Warszawy, w Otwocku słynącym jako ośrodek letniskowo-uzdrowiskowy powstaje osiedle "Morskie Oko". Inwestycje realizuje spółka TBM DOM, współdziałająca w ramach Grupy Deweloperskiej Mak Dom.

Teren inwestycji otoczony jest malowniczym krajobrazem zielonych łąk i sosnowych lasów. Walory rekreacyjne podkreślają dodatkowo przepływająca w odległości ok. 1 km rzeka Świder oraz Mazowiecki Park Krajobrazowy położony na terenach powiatu otwockiego.

Dużym atutem jest także mała odległość od centrum Otwocka (ok. 10 min. pieszo) i dobre skomunikowanie z Warszawą (czteropasmowa nitka Wału Miedzyszyńskiego, linie autobusowe oraz powstająca szybka kolej dojazdowa).

Osiedle "Morskie Oko II" będzie składać się z czterech kameralnych, otoczonych drzewami budynków wyróżniających się nowoczesną i prostą architekturą.

Każdy budynek składa się z 22 lub 32 mieszkań na czterech kondygnacjach. Oferta obejmuje szeroki wybór mieszkań (od 40m2 do 105m2 ). Mieszkania są ciekawie zaaranżowane, wszystkie posiadają widne kuchnie, balkony lub duże tarasy.

Zakończenie budowy i oddanie do użytku:  III kwartał 2008r.

TBM DOM Sp. z o.o. oferuje mieszkania na sprzedaż w formie własności hipotecznej.


Pozostała nasza oferta