OSIEDLE DOMÓW MARYSIEŃKA

Warszawa

Osiedle domów "Marysieńka"

Prezentujemy Państwu naszą kolejną inwestycję w Warszawie, a drugą na terenie Wilanowa, która składa się z 3 etapów.
Budowa I etapu rozpoczęła się w grudniu 2003r., a zakończyła w IV kwartale 2005r.
Etap II został rozpoczęty w I kwartale 2006r., a zakończony w I kwartale 2007r.
Natomiast III etap rozpoczął się II kwartale 2006r. i został zakończony w II kwartale 2007r.

Osiedle domów "Marysieńka" to zespół 18 komfortowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położonych przy ul. Bruzdowej, zbudowanych w 6 rzędach po 3 domy w każdym rzędzie.

Lokalizacja Osiedla domów "Marysieńka" to cicha, nieco oddalona od głównych arterii Wilanowa, pełna zieleni okolica. W bezpośrednim sąsiedztwie, wybudowane są niskie domy jednorodzinne o typowej willowej architekturze, charakterystycznej dla tej części Warszawy.

W bliskiej odległości od Osiedla, przebiega linia komunikacji miejskiej, a dojazd samochodem do Wilanowa zajmuje nie więcej niż 3 min. ulicami Syta i Vogla.

Budowa Osiedla została podzielona na 3 etapy, składające się z 6 domów. Każdy etap Osiedla jest ogrodzony, ze wspólną bramą wjazdową wyposażoną w wideofon oraz drogą wewnętrzną.

Powierzchnie domów wynoszą od 238m2 (dom środkowy z garażem na 1 samochód), przez 282m2 do 286m2 (domy skrajne z garażami 2-stanowiskowymi). Wszystkie domy były oddawane do użytku właścicieli z pełną infrastrukturą teletechniczną, instalacją wideofonową i alarmową z zagospodarowanym terenem przylegającym do domu.

Jak we wszystkich realizowanych inwestycjach, oferujemy wysoki standard wykonania (marmurowe parapety, drewniane mahoniowe okna) przy zastosowaniu najlepszych materiałów budowlanych.

Każdy dom będzie podłączony do pełnej infrastruktury sieci miejskich. Centralne ogrzewanie z własnej kotłowni na bazie systemu Vaillant oraz kolektory słoneczne do ogrzewania wody.Pozostała nasza oferta