APARTAMENTY KUROPATWY II

Józefosław

APARTAMENTY KUROPATWY II
Są kolejną inwestycją oferowaną przez spółkę M2D współdziałającą w ramach Grupy Deweloperskiej MAK DOM. Stanowią kontynuację bardzo udanego, kameralnego projektu I części osiedla zakończonego w lecie 2006 roku. W podobnej konwencji, z użyciem szlachetnych materiałów (ceramiki, drewna), oknami z machoniu i podgrzewanymi posadzkami w łazienkach.
Inwestycja została zrealizowana w 2008 roku.

Na ofertę składają się apartamenty dwu, trzy i cztero pokojowe, o powierzchni od 50 do 130 m2. Największe apartamenty zajmą dwie kondygnacje budynku. Na najwyższych piętrach znajdą się ponad 40 metrowe tarasy przypisane do wspomnianych dwupoziomowych apartamentów. Pamiętając o komforcie przyszłych mieszkańców w ofercie znalazły się garaże jedno i dwustanowiskowe przypisane do każdego apartamentu jak również schowki i pomieszczenia na rowery. Teren wokół budynków będzie ogrodzony i strzeżony.

Nowoczesna architektura dwupiętrowych apartamentowców, doskonale komponuje się z sąsiedztwem Rezerwatu Lasu Kabackiego. Tereny zielone tworzą zdrowy mikroklimat i sprzyjają czynnemu wypoczynkowi na łonie natury. Las Kabacki daje znakomite możliwości uprawiania sportów a w szczególności sportów rowerowych.

Józefosław mimo jego bliskości do centrum Warszawy, administracyjnie należy do Piaseczna. Jednak z uwagi na modną lokalizację, stał się częścią wielkomiejskiej aglomeracji z dobrodziejstwami jej infrastruktury. W roku 2008 zakończona zostanie rozbudowa i poszerzanie ul. Puławskiej na odcinku do Piaseczna, a bezpośredni zjazd z ul. Puławskiej z kierunku od centrum Warszawy do osiedla Kuropatwy znacznie poprawi komfort dojazdu.
W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe i ul. Puławska - to wszystko sprawia, że Józefosław praktycznie stał się już częścią stolicy i coraz więcej mieszkańców Warszawy osiedla się właśnie tutaj.Pozostała nasza oferta