APARTAMENTY POD ŚLIWAMI

Józefosław

"Apartamenty pod Śliwami" - dwupiętrowy budynek składa się z 3 segmentów, w każdym po 6 apartamentów. Zlokalizowany jest w sąsiedztwie Rezerwatu Lasu Kabackiego w Józefosławiu i położony na terenie starego sadu śliwkowego (stąd też bierze się nazwa).

Na ofertę składają się apartamenty dwu, trzy i cztero pokojowe, o powierzchni od 43 do 83 m2. Każdy z nich posiada taras lub balkon, oraz schowki w piwnicy, dodatkowo mieszkania na parterze mają własne ogródki.

Budynek wyróżnia nowoczesna architektura bazująca na naturalnych materiałach (ceramika i drewno). Mieszkania o ciekawym układzie, posiadają duże panoramiczne okna od strony południowej. Mają też możliwość pozostawienia kuchni otwartej lub jej wydzielenia.

Teren jest ogrodzony ze wszystkich stron. Dojazd ulicą Słoneczny Sad od ulicy Geodetów. Dla mieszkańców przewidziano po dwa miejsca postojowe na każdy lokal.

Ciekawym rozwiązaniem, które podnosi komfort użytkowników jest podgrzewana posadzka w łazienkach, wraz z termostatem do regulowania temperatury.

Inwestycja została rozpoczęta w II kwartale 2006r., a zakończona w II kwartale 2007r.Pozostała nasza oferta