Rezydencja "Janczarów"

Przedstawiamy inwestycję o charakterze reprezentacyjnym realizowaną w Warszawskim Wilanowie. Budowa "Rezydencji Janczarów", rozpoczęła się w pierwszych dniach maja 2004r. i zakończyła w grudniu 2005r. "Rezydencja Janczarów" to zespół 4 ekskluzywnych apartamentów zlokalizowanych w obrębie jednego budynku, położonego przy ul. Janczarów 21, w prestiżowym sąsiedztwie Pałacu i Parku Wilanowskiego.

Lokalizacja "Rezydencji Janczarów" to pełna zieleni, kameralna okolica, zdominowana architektonicznie niską ekskluzywną zabudową willową.

Inwestycja składa się z 2 apartamentów o powierzchni około 214m2 oraz 2 apartamentów o powierzchni około 160m2. Większe apartamenty znajdują się na parterze i I piętrze budynku i mają do dyspozycji wbudowany 2-stanowiskowy garaż, natomiast mniejsze apartamenty zajmują II piętro oraz antresolę budynku. Do dyspozycji właścicieli mniejszych apartamentów są garaże z 1 stanowiskiem postojowym.
Każdy apartament ma własny piec do ogrzewania z zamkniętą komorą spalania.

Apartamenty usytuowane na parterze mają notarialnie zagwarantowaną wyłączność użytkowania przylegającego do nich ogrodu, natomiast dla pozostałych mieszkańców przewidziano obszerne tarasy.

"Rezydencja Janczarów" została zaprojektowana w taki sposób aby w jak największym stopniu zachować otaczającą zieleń.Pozostała nasza oferta