Park Wilanowski

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolejną inwestycję w Warszawie, której realizacja została rozpoczęta z początkiem maja 2002r. i zakończona w październiku 2003 roku.

Apartamenty "Park Wilanowski" to zespół 13 ekskluzywnych apartamentów zlokalizowanych w zespole 4 budynków mieszkalnych. w prestiżowym sąsiedztwie Pałacu i Parku Wilanowskiego.

Lokalizacja zespołu "Park Wilanowski" to pełna zieleni, kameralna okolica, zdominowana pod względem architektoniczno-urbanistycznym niską zabudową willową z nielicznymi, dopasowanymi do otoczenia, niewielkimi kompleksami apartamentowymi.

Przedmiotowa inwestycja posiada wspólne podpiwniczenie, w którym jest garaż mieszczący 23 obszerne miejsca parkingowe, 13 pomieszczeń gospodarczych (każde przyporządkowane do jednego apartamentu), cztery kotłownie (oddzielnie dla każdego budynku, a w każdej oddzielna instalacja dla każdego apartamentu) oraz pomieszczenia techniczne i klatkę schodową wraz z nowoczesną windą obsługującą wszystkie piętra z poziomu garażu.

W celu zapewnienia mieszkańcom intymności, w każdym budynku zaprojektowano tylko po jednym apartamencie na kondygnacji, a apartamenty zlokalizowane na II piętrze posiadają antresolę w skosach dachu.
Apartamenty usytuowane na parterze mają zagwarantowaną notarialnie dla każdoczesnego ich właściciela wyłączność użytkowania przylegającego do nich ogrodu, natomiast dla pozostałych mieszkańców przewidziano obszerne tarasy.

Cały zespół budynków mieszkalnych objęty jest całodobowym monitoringiem i fizyczną ochroną obejmującą również teren od strony ulicy, co wydatnie podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno w samym kompleksie apartamentowym, jak również w tym rejonie ulicy Biedronki.

Każdy z apartamentów posiada indywidualne połączenie z recepcją, jak również bezpośrednie połączenie systemów alarmowych zainstalowanych w apartamentach z ogólnym systemem monitoringu.
Zespół Apartamentów "Park Wilanowski" został zaprojektowany w taki sposób aby w jak największym stopniu zachować otaczającą zieleń.Pozostała nasza oferta