Biuro Centralne

Al. Niepodległości 54, Warszawa

kom.: 0 603 366 633

tel.: +48 (022) 322 70 03

email: domy@makdom.pl

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
108 718

Działki Baszkówka:

 
Dla tych, którzy preferują zakup działki budowlanej, mamy w ofercie w pełni uzbrojone działki o powierzchni od 950 – 1241 m2 . Działki są położone w sąsiedztwie  I Etapu Osiedla Domów Baszkówka, w którym znajdują się zasiedlone domy. Teren jest otoczony lasami a otoczenie sprzyja relaksowi w kontakcie z naturą. Działki są zwrócone do siebie częścią ogrodową , co daje poczucie intymności i dużej przestrzeni otaczającej zieleni.
Ceny działek wahają się od 150 – 175 zł / m2 w zależności od lokalizacji.
 
 

Rezydencje Baszkówka – w sprzedaży ostatni wolnostojący dom na działce 950 mkw w cenie 650 000 zł.

 
Zespół domów jednorodzinnych w BASZKÓWCE
Wybudowany został w malowniczym miejscu blisko Piaseczna, pomiędzy trzema ścianami lasów składających się na kompleks Lasów Chojnowskich. Działki przylegają do strefy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Osiedle w większej części jest zamieszkałe, znajduje się w cichej i pięknej okolicy. Jego integralną część  porasta starodrzew i duży sad owocowy  a sąsiadujący las i pobliskie piękne tereny sprawiają, że życie mieszkańców toczy się  spokojnie i w zgodzie z naturą.
 
Lokalizacja
W odległości 5 kilometrów od granic Piaseczna i 2 kilometry od najbliższego węzła komunikacyjnego trasy Puławska BIS,  której budowa toczy się obecnie w okolicach lotniska im. F. Chopina – sprawia, że dojazd do Centrum Warszawy obecnie możliwy przez Piaseczno lub Al. Krakowską stanie się wkrótce jeszcze wygodniejszy z uwagi na ekspresowy charakter nowej trasy łączącej południowe okolice Warszawy z jej Centrum. Baszkówka oprócz malowniczych krajobrazów, zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do infrastruktury w postaci sklepów, szkół i przedszkoli dla dzieci zapewniając zaspokojenie podstawowych potrzeb na miejscu - w Piasecznie zlokalizowane są prawie wszystkie działające w Polsce duże sieci handlowe
 
Obecnie w sprzedaży:
znajduje się ostatni dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej 204 m2. Funkcjonalne rozkład domu, dobrej jakości materiały budowlane i wykończeniowe to główne atuty architektury tego osiedla.  Obie kondygnacje domu posiadają pełną wysokości, w tym pater sięgający aż 2,90 m.  Panoramiczne okna usytuowane tuż nad podłogą, dają obraz na piękny, własny ogród i zieleń wokół osiedla. Dodatkowym atutem jest możliwość zamontowania kominka, co w połączeniu z pięknym widokiem przez okna sprawi, że szczególnie w zimowe wieczory,  mieszkańcy poczują sielską atmosferę tego podmiejskiego domu.
 
Dom posiada dwustanowiskowe miejsce garażowe w bryle budynku, a sam budynek wraz z działką jest ogrodzony i wyposażony w instalację alarmową. 
 
Kredyt
MAK DOM współpracuje z wieloma bankami, m. in. Deutsche Bank PBC S.A., Fortis Bank Polska S.A., GE Money Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Millennium Bank S.A., Nordea Bank Polska S.A., których doradcy kredytowi w ciągu kilku dni załatwią wszystkie formalności na podstawie Państwa zgłoszenia, przyznawanie kredytu odbywa się wtedy na preferencyjnych warunkach i w znacznie skróconym czasie. Istnieje oczywiście możliwość skorzystania, według Państwa uznania z dowolnej, innej instytucji finansowej udzielającej kredytu ale czy warto wydłużać czas… i zwiększać koszty?


Pozostała nasza oferta