Liczba pokoi
Powierzchnia

Centralne Biuro Sprzedaży

Al. Niepodległości 54
02-626 Warszawa
tel.: +48 (22) 322 70 03

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
99 336

Pierwszy etap osiedla został już wybudowany i oddany do użytkowania w  2008r.
W sprzedaży pozostało 1 gotowe mieszkanie dwupokojowe w standardzie pod klucz.
W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży:
Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, tel. (22) 322 70 03.
  
Zespół Mieszkaniowy FORT CHRZANÓW to ogrodzony i strzeżony kompleks pięciu budynków w niskiej, kameralnej, otoczonej zielenią zabudowie. W każdym z budynków znajdują się mieszkania od 36 do 116 m 2. Na teren osiedla można wejść przez 1 z 4 zamykanych furtek lub wjechać 1 z 3 bram wjazdowych - bezpośrednio do podziemnego garażu. Pod budynkami na poziomie -1 znajdują się komórki lokatorskie i wspomniane garaże oraz windy, którymi można wygodnie dojechać do poziomu swojego mieszkania. Komfortową wewnętrzną komunikację tworzą przestrzenne hole z otwartymi schodami, dającymi poczucie bezpieczeństwa i luksusu.

Lokalizacja FORTU CHRZANÓW jest historycznym miejscem stanowiącym element Twierdzy Warszawa. Do dzisiaj zachowały się fragmenty fortyfikacji, które zostaną odrestaurowane a wkomponowana zabudowa będzie swoim charakterem podkreślać piękno tego miejsca. Obok planowanego centrum turystyczno-kulturalno-rekreacyjno-biznesowego firma Mak Dom buduje osiedle mieszkaniowe zintegrowane z charakterystyczną dla tej części Bemowa architekturą osiedlowo-ogrodową. Zachodnie położenie względem centrum Warszawy, bliskość Puszczy Kampinoskiej oraz otwarte przestrzenie Bemowa zapewniają napływ czystego i zdrowego powietrza.

Bliskość ulic Połczyńskiej i Lazurowej oraz planowany w odległości 1,5 km przebieg obwodnicy zapewnią pełną wielkomiejską infrastrukturę. Planowana druga linia metra będzie rozpoczynać się stacją Chrzanów w bliskim sąsiedztwie osiedla mieszkaniowego, wraz z istniejącymi połączeniami komunikacji miejskiej zapewnią alternatywną do samochodu szybką komunikację i realnie wpłyną na cenę mieszkań w tym miejscu, wiemy o tym pamiętając 100-procentowe wzrosty cen mieszkań w okolicy budowanych stacji metra. Inwestując w zakup mieszkania na terenie FORTU CHRZANÓW można tylko zyskać.

Forma własności hipotecznej mieszkań z udziałem w gruncie i częściach wspólnych daje pełne prawo dysponowania nabytym majątkiem. Zgodnie z zapisami "Ustawy o własności lokali" nabywcy decydują o zarządzaniu nieruchomością i sprawach związanych z osiedlem.

Mieszkania budujemy w trosce o przyszłych Mieszkańców, markę MAK DOM traktujemy jako zobowiązanie wobec naszych Klientów. Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne, które zdały egzamin w naszych realizacjach. Wybieramy tradycyjne, sprawdzone materiały budowlane, korzystne dla zdrowia. Budujemy mieszkania ciepłe, energooszczędne, indywidualnie opomiarowane, co pozwala kontrolować koszty eksploatacji. Używamy szlachetnych i trwałych materiałów wykończeniowych o wysokich parametrach technicznych, użytkowych i estetycznych.
 
Kredyt
MAK DOM współpracuje z wieloma bankami, m. in. Deutsche Bank PBC S.A., Fortis Bank Polska S.A., GE Money Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., Millennium Bank S.A., Nordea Bank Polska S.A., których doradcy kredytowi w ciągu kilku dni załatwią wszystkie formalności na podstawie Państwa zgłoszenia, przyznawanie kredytu odbywa się wtedy na preferencyjnych warunkach i w znacznie skróconym czasie. Istnieje oczywiście możliwość skorzystania, według Państwa uznania z dowolnej, innej instytucji finansowej udzielającej kredytu ale czy warto wydłużać czas… i zwiększać koszty?
 

 

 

 

 Pozostała nasza oferta