Liczba pokoi
Powierzchnia
Biuro Sprzedaży
ul. Gen. J. Hallera 9
05-400 Otwock
tel. +48 (22) 719 95 30
e-mail: mo@makdom.pl
Otwarte: pn, śr, pt w godz. 9.00-17.00
wt, cz w godz. 10.00-18.00
1-sza sobota miesiąca w godz. 10.00-14.00

 
Biuro Centralne
Al. Niepodległości 54
02-626 Warszawa
tel. +48 (22) 322 70 03

Imię
E-mail
Treść
Aby wysłać formularz wpisz hasło z obrazka
Licznik odwiedzin:
76 129

 

Ostatnie wykończone "pod klucz", gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z komórką lokatorską w atrakcyjnej cenie 275.000 zł.

 PARK HALLERA III  to kolejny etap cieszącego się popularnością osiedla w Otwocku. Budowa rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2013r . Trzypiętrowy budynek z podziemnymi garażami i piwnicami, znajdzie się w otoczeniu dużego, ogrodzonego i nowoczesnego placu zabaw dla dzieci . Mieszkania tradycyjnie zostały zaprojektowane z myślą o optymalnej funkcjonalności, posiadają widne kuchnie oraz duże balkony i tarasy. Proponujemy przede wszystkim najchętniej kupowane niewielkie lokale od 32 m2 do 59 m2, ale z możliwością ich łączenia według indywidualnych potrzeb i życzenia Klientów wymagających większej powierzchni mieszkalnej. Oferowane mieszkania przekazywane są w standardzie ,,deweloperskim”, ale istnieje możliwość zlecenia kompleksowej realizacji  w opcji wykończenia,,Pod klucz”  – warto rozważyć ten wariant w kontekście niższego VAT-u, wygody (nie trzeba szukać i nadzorować fachowców w czasie prac wykończeniowych mieszkania), rękojmi jaka przysługuje na wykończone mieszkanie oraz faktu, że cena mieszkania, do którego potrzebne będą jedynie meble aby zamieszkać i tak nie przekroczy kwoty, jaką trzeba wydać na mieszkanie w standardzie deweloperskim w Warszawie.

Otwock już w czasach przedwojennych określano kurortem stolicy słynącym z walorów wypoczynkowych i zdrowego mikroklimatu dzięki otoczeniu sosnowych lasów. PARK HALLERA III - stwarza okazję do zamieszkania w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i rzeki Świder atrakcyjnej dla rowerzystów i spacerowiczów – zaledwie 25 minut od centrum Warszawy, z którą dobre połączenie komunikacyjne zapewnia zmodernizowany czteropasmowy odcinek Wału Miedzeszyńskiego, pobliska stacja PKP z kursującą od 2010r. szybką  SKM -ką oraz podmiejskie i prywatne linie autobusowe.

 Pozostała nasza oferta