Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży
Zmiana adresu Centralnego Biura Sprzedaży

 

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 31.07.2017r. zmianie ulegnie adres Biura Centralnego Mak DOM. Od dnia 31.07.2017r zapraszamy Państwa do nowego biura przy Al. Niepodległości 54, które znajduje się po drugiej stronie ulicy w stosunku do poprzedniej lokalizacji. Lokalizację zmieniamy dla Państwa wygody - biuro będzie dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, wejście do biura bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Wierzbno:

 

 

 

Zespół MakDom

22 322 70 03
Zamknij

Apartamenty, Domy, Mieszkania Warszawa i okolice

Wyszukiwarka mieszkań
Miasto
Liczba pokoi
Powierzchnia

 Szanowni Państwo,

MAK DOM to firma z polskim kapitałem realizująca obecnie ponad 30 inwestycji mieszkaniowych w całej Polsce. Znaczący wkład w rozwój lokalnych rynków mieszkaniowych na przestrzeni ostatnich 20 lat został doceniony wieloma wyróżnieniami. W 2012r za innowacyjność i najwyższe standardy firma została odznaczona godłem ,,Deweloper Roku 2012" oraz jako jedyna firma deweloperska dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu, potwierdzając dobrą kondycję i dynamiczny rozwój , również w trudniejszych realiach rynkowych.  

W aglomeracji warszawskiej przedstawiamy szeroką ofertę poczynając od ekonomicznych mieszkań w Otwocku, Józefosławiu, Piasecznie gdzie znajdą Państwo mieszkania już od 4 250 zł/m2 brutto, poprzez poodwyzszony standard mieszkań na warszawskim Bemowie, do wygodnych i przestronnych domów zlokalizowanych w Mysiadle, Baszkówce oraz jedynym tak blisko ścisłego centrum Warszawy osiedlu domów ,,Saskie Zacisze". Znaczna część naszej oferty to mieszkania i domy z pozwoleniem na użytkowanie a w przypadku oferty otwockiej mieszkania w programie wykończenia ,,Pod klucz" - gotowe do wstawienia mebli i zamieszkania. Warunki zakupu - między innymi te najważniejsze jak harmonogram wpłat i cenę zawsze ustalamy indywidualnie starając się uwzględnić Państwa oczekiwania. Zapraszam do naszych biur sprzedaży - Marek Abramczuk dyrektor handlowy MAK DOM.

MAK DOM - Zamieszkaj wygodnie

nowe mieszkania Warszawa , apartamenty Mokotów, mieszkania Mokotów, mieszkania Józefosław, mieszkania Otwock, mieszkania Bemowo , deweloper Warszawa , domy Warszawa