relacje inwestorskie

WYKUP OBLIGACJI SERII A
Lipiec 2013 r.
Spółka dokonała wykupu obligacji serii A w celu ich umorzenia zgodnie z warunkami emisji;
MAK DOM WYRÓŻNIONY GAZELĄ BIZNESU 2012
2013.03.08
Z wielką satysfakcją i radością pragniemy Państwa poinformować, że Mak Dom jako jedna spośród firm deweloperskich, został doceniony i włączony do Elitarnego Klubu Biznesu - grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm - otrzymując prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu 2012
EMISJA OBLIGACJI SERII B
Rok 2013 r.
Spółka dokonała emisji obligacji serii B o wartości 10 mln PLN;
MAK DOM JEDNYM Z NAJLEPSZYCH DEWELOPERÓW W KRAJU
2012.11.29

Docenieni za innowacyjność i najwyższe standardy jakości

 

Mak Dom Grupa Deweloperska znalazła się w gronie najlepszych firm deweloperskich w Polsce. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, organizator konkursów branżowych, przyznało jej godło „Delweloper Roku 2012”. Nominacje do tegorocznej edycji konkursu otrzymało ponad 70 firm deweloperskich i liderów branży budowlanej z całej Polski. ,,Mak Dom wyróżniono za najwyższą jakość zrealizowanych inwestycji, wyjątkową architekturę oddawanych do użytku obiektów oraz oferowanie mieszkań w standardzie, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających klientów." – powiedział Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK, przedstawiciel organizatora konkursu.

 

Celem konkursu, który z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem środowiska branżowego i konsumenckiego, było wyłonienie firm godnych zaufania, których standardy funkcjonowania wpisują się w kanon dobrych praktyk biznesowych. Udział w programie pozwala na obiektywną ocenę rozwoju firmy na przestrzeni ostatniego roku oraz dokonanie weryfikacji realizowanych inwestycji budowlanych, pod kątem ich innowacyjności i funkcjonalności.

CERTYFIKATY, WYRÓŻNIENIA I NAGRODY MAK DOM GRUPY DEWELOPERSKIEJ
2012.11.19
MAK DOM i poszczególne spółki wchodzące w skład Grupy Deweloperskiej posiadają liczne referencje, dyplomy, wyróżnienia i nagrody. Wśród tych najcenniejszych bo przyznawanych przez lokalne samorządy są nagrody i wyróżnienia za wkład w rozwój budownictwa mieszkaniowego i rozwój euroregionów min: KRZYSZTAŁOWA CEGŁA za zajęcie I miejsca w konkursie ,,Dom 2005” na najlepszą inwestycję budowlaną euroregionu BUG w kategorii zespoły zabudowy mieszkaniowej za osiedle ,,SŁONECZNY DOM’’ w Lublinie; wyróżnienie ,,Kreator Zachodniopomorskiego Rynku Nieruchomości” za wieloletni wkład w pozytywne kreowanie Zachodniopomorskiego rynku Nieruchomości Szczecin 6.10.2007r.; Dyplom Lidera Przedsiębiorczości w kategorii ,, Duży Przedsiębiorca” przyznany przez Przewodniczącego Kapituły Biznesu – Starostę Powiatu Otwockiego 24.06.2007r; Certyfikat firmy wspierającej Rządowy Program ,,RODZINA NA SWOIM’’ Warszawa 4.04.2009r. W 2008r ,,Gazeta Prawna” ogłosiła Ogólnopolski Ranking Deweloperów, w którym Grupa Deweloperska MAK DOM zajęła III miejsce pod względem ilości i łącznej powierzchni mieszkań oddanych do użytku w 2007r. W 2012r Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało MAK DOM godło ,,DEWELOPER ROKU 2012".

Certyfikat Certyfikat Developera Roku 2012 - papierowy

Certyfikat Certyfikat Developera Roku 2012 - grawerowany

Certyfikat Certyfikat

Ogólnopolski ranking budowlany Ogólnopolski ranking firm developerskich

TBM lider przedsiębiorczości TBM DOM lider przedsiębiorczości

Certyfikat Certyfikat MAK DOM

Wyróżnienie Wyróżnienie